NAŠA MISIA

Z Nitry až k vám-
s láskou

NAŠA MISIA

Z Nitry až k vám-
s láskou

POHÁRIKY S PRÍBEHOM

spoznajte nás aspoň trošku

Kávu v papierových pohároch v rukách uponáhľaných ľudí pravidelne vídame v netflixových filmoch a seriáloch. Scénky ako si žena bežiaca cez prechod pre chodcov v preplnenom New Yorku usŕkáva svoje obľúbené "kapučíno" zo STARBUCKSu boli snáď v každom filme a každá kaviareň sveta si priala mať takéto tie svoje STARBUKSÁCKE poháriky.

Na trhu dostupné biele poháre s univerzálnym dizajnom už neboli pre náročných majiteľov kaviarní dostačujúce. Chceli sa prezentovať, mať na pohári svoje logo, vlastný dizaj aj kontaktné údaje či sociálne siete.

A práve túto medzeru na trhu sa nám podarilo vyplniť v roku 2016, kedy sme sa naplno začali venovať výrobe práve takýchto pohárikov. Náš tím sa postupne rozrástol a dnes môžeme hovoriť, že sme sa stali stabilnou firmou na slovenskom trhu. Personalizované poháre sú obľúbenou súčasťou mnohých podnikov a tešia sa čoraz väčšej obľube.

fokus najmä na menšie prevádzky

My sme sa ako TAKEAWAYCUP zamerali najmä na menšie prevádzky, ktoré nemajú dostatočné skladové priestory a možnosť objednávať desaťtisícové množstvá pohárov, čo je u konkurenčných firiem jednou z hlavných podmienok. Klienti si tak u nás môžu objednávať menšie množstvá v pravidelnejších intervaloch.

Navyše komunikácia s nami je jednoduchšia, keďže nám môžete normálne počas dňa zavolať a konkrétny člen nášho tímu sa vám bude venovať dovtedy, pokým vám nezodpovie všetky vaše otázky, a to v našom rodnom jazyku.

vaše želanie je naším rozkazom

Poháriky vyrábame na želanie podľa predstáv konkrétneho klienta, čiže vám naň prostredníctvom digitálnej tlače prenesieme naozaj čokoľvek. Zatiaľ ich ponúkame v troch veľkostiach, na espresso 110 ml, na lungo a cappucino 280 ml a na latte 330 ml.

Naše poháre samozrejme nie sú určené iba na pitie kávy. Použiť ich môžete na hocijaký drink. Naši klienti už do nich servírovali aj polievky či raňajkové kaše, poslúžili však aj ako darčekové balenie či obal na veselé ponožky.

S alkoholom ale naše poháriky nie sú veľkí kamaráti. Zvládnu pivko či ľahký drink s menším percentom alkoholu. Pre silnejšie alkoholické drinky ponúkame PET poháre rôznych veľkostí.

Od roku 2023 sa venujeme aj potláčaniu týchto pohárov. Čiže aj pohár na ľadové kávy a letné drinky môže zdobiť vaše logo alebo jednoduchá grafika. V ponuke máme aj bežné doplnky k pohárom - viečka, manžety, podnosy, miešadlá a slamky.

zodpovedný výrobca s certifikátom

Certifikovaná výroba obalov - papierové a plastové poháre so sebou | takeawaycup.com
Certifikovaná výroba obalov - papierové a plastové poháre so sebou | takeawaycup.com

Pozor, "muchy" na stránke!

Nie doslova. Naša webstránka má ešte zopár technických "múch", ktoré sa snažíme vychytať. Ak na nejakú narazíte, už o nej s najväčšou pravdepodobnosťou vieme a pracujeme na jej odstránení. Takže nemusíte volať deratizéra!

Ďakujeme za pochopenie.